Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Prolog do okresu świątecznego, czyli nad czym warto się zastanowić podczas zakupu prezentów na Mikołajki.
Mikołajki są szczególnym czasem, podczas którego każdy może pokazać wyraz tego, jak inni są dla nas ważni. Podczas tego magicznego czasu poprzedzającego Boże Narodzenie, miłośnicy obdarowywania innych, mogą potrzebować lekkich wskazówek mających na celu wskazanie drogi, którą mogą podążyć przy swoim zakupowym szale! Na co warto zwrócić uwagę? Co kupić? Jak wybierać? Tłumaczymy!
Czytaj więcej
Poleasingowy edukacyjny szał, czyli jak dostosować produkt do potrzeby.
Poleasingowy sprzęt IT jest rozwiązaniem, które nie tylko pozwoli zatrzymać znaczną ilość pieniędzy w Twojej kieszeni, bądź budżecie placówki. Wiemy, że jest to element kluczowy w wyborze urządzeń, dlatego w tym artykule postaramy się wam wskazać urządzenia, które za swoją niską ceną, kryją rozwiązania na lata oraz w jaki sposób wybrać urządzenia do konkretnych edukacyjnych zadań. 
Czytaj więcej
Laptop biznesowy - jaki będzie najlepszy?
Jaki laptop biznesowy wybrać? To pytanie zadają sobie nie tylko właściciele firm, ale także freelancerzy, studenci oraz osoby pracujące z domu. Ich wspólną potrzebą jest laptop, który charakteryzuje się wysoką wydajnością, wytrzymałością i klasą. Laptopy biznesowe muszą zapewniać swobodę pracy zarówno w biurze, jak i poza nim, umożliwiać wykonywanie kilku zadań jednocześnie i znosić transport w różnych warunkach - takich jak podróże służbowe, szkolenia, a nawet badania terenowe. Aby sprzęt do pracy sprawdził się w każdych warunkach, powinien posiadać konkretne właściwości.
Czytaj więcej
Jak dbać o baterię w laptopie?
Jedną z największych zalet laptopów jest ich mobilność. Możliwość wygodnego transportu i korzystania z urządzenia nawet bez stałego dostępu do gniazdka elektrycznego sprawia, że komputery mobilne cieszą się niesłabnącą popularnością. Aby móc jak najdłużej użytkować laptop bez podłączania zasilacza, należy odpowiednio zadbać zarówno o urządzenie, jak i o jego akumulator. Jak dbać o kondycję baterii w laptopie i przedłużyć jej żywotność?
Czytaj więcej
Jak sobie poradzić z przegrzewającym się laptopem?
Wentylator Twojego laptopa ciągle pracuje na pełnych obrotach, a system często się zawiesza? Obudowa zaczyna się nagrzewać, a wydajność komputera spada? Takie objawy mogą świadczyć o przegrzaniu laptopa. Sprawdź, jak schłodzić komputer mobilny i co zrobić, żeby laptop się nie przegrzewał i zapobiegnij awarii sprzętu, spowodowanej zbyt wysoką temperaturą.
Czytaj więcej
Matryca w laptopie - matowa czy błyszcząca?
Szukasz idealnego laptopa i zastanawiasz się, jaka matryca będzie najlepsza - błyszcząca czy matowa? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, trzeba poznać wszystkie wady i zalety obu rozwiązań. Porównaj ich specyfikę i wybierz wariant, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.
Czytaj więcej
Laptopy z dotykowym ekranem - ranking

Laptopy z dotykowym ekranem stają się coraz bardziej popularne ze względu na szereg korzyści, jakie oferują - wysoką funkcjonalność, wszechstronność, wygodę użytkowania i doskonałą wydajność. Jaki laptop wybrać? Każdy model wyróżnia się unikalnymi parametrami, przeznaczeniem oraz stylistyką. Należy zwrócić uwagę nie tylko na przekątną i rozdzielczość wyświetlacza i odpowiednio wydajne podzespoły, ale także dostępność dodatkowych funkcji i udogodnień. Aby ułatwić Ci poszukiwania idealnego laptopa z ekranem dotykowym, stworzyliśmy ranking najlepszych laptopów z dotykowym ekranem.

Czytaj więcej