Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prolog do okresu świątecznego, czyli nad czym warto się zastanowić podczas zakupu prezentów na Mikołajki.

2023-11-27
Prolog do okresu świątecznego, czyli nad czym warto się zastanowić podczas zakupu prezentów na Mikołajki.

Mikołajki są szczególnym czasem, podczas którego każdy może pokazać wyraz tego, jak inni są dla nas ważni. Podczas tego magicznego czasu poprzedzającego Boże Narodzenie, miłośnicy obdarowywania innych, mogą potrzebować lekkich wskazówek mających na celu wskazanie drogi, którą mogą podążyć przy swoim zakupowym szale! Na co warto zwrócić uwagę? Co kupić? Jak wybierać? Tłumaczymy!

Co jest najważniejsze?

Najważniejszym kryterium, które musimy wziąć pod uwagę, jest wiek osoby, która ma otrzymać nasz prezent. Stereotypowo, raczej nie kupimy osobie w podeszłym wieku Xbox’a, a dziecku ciężkiego laptopa, który może być dla niego nieporęczny za prawą dużych rozmiarów bądź ograniczonej mobilności. Skupiając się na wyborze, zwróć na to uwagę w pierwszej kolejności

Drugą ważną rzeczą, jest nasze podejście. Niektórzy są zwolennikami kupowania drobnych upominków, inni starają się kupować produktu z wyższej półki cenowej. W Device każdy znajdzie coś dla siebie.

Komputer i konsola dla dziecka.

Zaczynając od najmłodszych, warto zastanowić się nad rzeczami, które większość z nich kocha. Tak, chodzi o gry. A co do tych gier będzie im potrzebne? Odpowiednie urządzenia. Tutaj mamy wiele produktów, które możemy wziąć pod uwagę. Pierwszą z nich są konsole Xbox One S, które pozwolą na swobodną rozgrywkę za odpowiednie pieniądze. Są one dobrym rozwiązaniem za sprawą dużej pamięci dyskowej oraz szerokiej gamy gier, które można na niej uruchomić (psss. wybierając Xbox’a, polecamy tego z edycji Minecraft. Redstone’owy układ z tyłu konsoli robi wrażenie).

Inną opcją, jaką możecie brać pod uwagę, jest poleasingowy komputer stacjonarny. Zdecydowałbym się na niego ze względu na to, że laptopy są dosyć wrażliwymi urządzeniami, które dzieci mogą w łatwy sposób zniszczyć. Wybierając to rozwiązanie, zwróciłbym swoją uwagę na poleasingowy komputer Dell Optiplex 7070. Moc obliczeniowa tego urządzenia powinna sobie w różnych produkcjach, które najmłodsi kochają (np. Roblox).

Laptop dla rodziny.

Starsze osoby mogą (ale nie muszą) mieć inne potrzeby od dzieci. Często chcemy, aby nasz sprzęt był mobilny, przez co powinien być on lekki, mieć niewielką przekątną oraz wytrzymałą obudowę. Tutaj warto zainteresować się poleasingowych laptopem Dell Latitude E7470, który posiada matryce o przekątnej 14”, dysk 256 GB SSD oraz i5 6. generacji. Wszystko to jest zapakowane w wytrzymałą obudowę, która przetrwa każdą podróż.

Innym pomysłem dla osób, które cenią sobie moc obliczeniową, ale chcą pozostać mobilnymi, jest poleasingowy laptop Lenovo ThinkPad P50. Ta stacja robocza jest nieco cięższa od wymienionego wcześniej laptopa, natomiast jego możliwości są większe. Może posiadać aż 64 GB RAM, dysk SSD 512 GB, procesor Xeon E3-1505 v5 oraz co najważniejsze, kartę graficzną NVIDIA Quadro M2000M co czyni z tego poleasingowego laptopa idealne narzędzie do pracy na bardziej skomplikowanych projektach.

Poza komputerami warto zainteresować się innymi typami urządzeń. Tutaj w szczególności chodzi nam o monitory. W naszej ofercie znaleźć możecie wiele ich rodzajów. Warto się tu skupić w szczególności na przekątnej ekranu oraz złączach i portach, ponieważ może się okazać, że monitor, który sobie wybraliśmy, może nie posiadać odpowiedników, które posiadamy w naszym komputerze. Co do produktów, polecić możemy poleasingowy monitor Dell E2414HT, który ma przekątną 24” oraz rozdzielczość Full HD, która powinna sprostać oczekiwaniom wielu osób.

Idealny laptop na Mikołajki!

Wybór urządzeń poleasingowych to idealny wybór na Mikołajki. Są one stosunkowo tanie, wytrzymałe i wydajne, co pozwoli na połączenie niskich kosztów z dużymi możliwościami sprzętowymi. Pamiętajcie, aby prezent, który chcecie podarować bliskim, był dostosowany do ich potrzeb. Mamy nadzieję, że pomogliśmy rozwiać wasze wątpliwości co do zakupów!