Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Jaki komputer kupić na Dzień Dziecka?
Zbliżający się Dzień Dziecka to czas intensywnych poszukiwań odpowiedniego prezentu. Zamiast tradycyjnych zabawek, które szybko się znudzą, wielu rodziców podejmuje decyzje o zakupie dobrego komputera. To doskonałe rozwiązanie, gdyż takie urządzenie jest inwestycją na wiele lat i sprawdzi się zarówno do nauki, jak i rozrywki. Zastanawiasz się, jaki komputer kupić dziecku i na co zwracać uwagę? Odpowiedzi znajdziesz w naszym poradniku!
Czytaj więcej
Jak przyśpieszyć pracę komputera – wskazówki
„Komputer zwolnił, mimo że wciąż jest to dość nowy sprzęt!”, „Komputer zwolnił, a przecież jeszcze przed chwilą uruchamiał się z prędkością światła!”, „Komputer zwolnił, a przecież wybrałem ten droższy sprzęt po to, aby służył mi na dłużej!”.
Czytaj więcej
Czy na używanym komputerze będą działać nowe gry?
Rynek gier komputerowych stale rośnie. Co chwilę pojawiają się „świeże” tytuły. Niestety, wymagania nowych gier są coraz większe, bo i zastosowana w nich  technologia jest coraz bardziej zaawansowana. Oznacza to, że im nowsza gra, tym większe mogą być wymagania wobec naszego PC.
Czytaj więcej
Laptopy poleasingowe HP EliteBook – jaki wybrać?

HP EliteBook to seria laptopów wysokiej klasy, która powstałą głównie z myślą o biznesie, w którym liczy się styl i troska o szczegóły. Urządzenia z tej serii są stylowe i szykowne, a jednocześnie cechują się wyjątkową wytrzymałością, ważną podczas wyjazdów służbowych i użytkowania sprzętu w różnych niestandardowych warunkach. 

Zakup nowego laptopa z serii HP EliteBook to duży wydatek, na który mogą sobie pozwolić nieliczni. Co innego laptop HP EliteBook poleasingowy, który mogą Państwo nabyć w cenie nierujnującej portfela. Na które modele z serii szczególnie warto zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Jaki wybrać komputer do gier i filmów?
Najnowsze gry i filmy w wysokiej rozdzielczości stają się coraz większym wyzwaniem dla naszych komputerów. Oczywiście, większość gier da się uruchomić na każdym średniej klasy urządzeniu, jednak odbędzie się to zazwyczaj kosztem poprawnej rozdzielczości, płynności gry oraz odwzorowania większości detali graficznych. Podobnie rzecz się ma w przypadku filmów dostępnych w formacie HD, Full HD czy 4K. Dziś zastanowimy się, jaki komputer wybrać do gier oraz filmów? Jakimi cechami taki sprzęt powinien się charakteryzować oraz czy dobry komputer gamingowy może być tani?
Czytaj więcej
Tani laptop do przeglądania internetu
Czy istnieje coś takiego, jak „dobry, tani laptop”? Ku zaskoczeniu zapewne wielu osób, tak! Może nie będzie to demon prędkości czy tytan mocy obliczeniowej, jednak w zupełności wystarczy do typowych zastosowań domowych, w tym do wygodnego i szybkiego przeglądania Internetu, a także do obsługi pakietu biurowego, multimediów oraz podstawowych aplikacji. Bezproblemowe działanie, jakość oraz komfort użytkowania w niskiej cenie! Czego chcieć więcej?! Sprawdźmy, co powinno znaleźć się na pokładzie takiego urządzenia oraz jakie modele możemy Wam z czystym sumieniem polecić.
Czytaj więcej
Zakup laptopa dla większości ludzi nie jest codziennością, dlatego podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze parametry, które pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich wymagań. Choć czasem mogłoby się wydawać, że na rynku jest dostępna ogromna ilość laptopów to trzeba pamiętać że nie każdy będzie odpowiedni dla Ciebie. Przekonaj się jak poszczególne parametry wpływają na pracę komputera i wybierz to czego potrzebujesz! Niech wnętrze Twojego komputera już nigdy nie będzie dla Ciebie tajemnicą!
Czytaj więcej