Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Polityka ZSZ jakością oraz bezpieczeństwem informacji

Polityka ZSZ jakością oraz bezpieczeństwem informacji

Polityka ZSZ jakością oraz bezpieczeństwem informacji

Jesteśmy Device Europe, firmą specjalizującą się w kompleksowym zarządzaniu zasobami IT. Obejmują one takie działania jak wykup i wynajem sprzętu IT, inwentaryzację, remarketing, sprzedaż pracowniczą, migrację danych oraz sprzętu IT, certyfikowane niszczenie danych, recykling sprzętu IT.

Naszym celem jest zmiana branży ITAD poprzez dostarczanie bezpiecznych, zrównoważonych i opłacalnych rozwiązań, które pozwalają firmom odpowiedzialnie zarządzać zasobami technologicznymi.

Marzymy o przewodzeniu branży ITAD na skalę globalną. Wyobrażamy sobie świat, w którym technologia jest zarządzana w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, a dane są chronione z pełnym zaangażowaniem. Pragniemy, aby przedsiębiorstwa mogły efektywnie prosperować dzięki wsparciu zarządzania zasobami IT.

W ramach naszych usług zawsze dostosowujemy się elastycznie do wymagań, potrzeb i oczekiwań naszych klientów, jednocześnie zapewniając pełną gwarancję poufności, integralności i dostępności przetwarzanych informacji.

Zobowiązujemy się spełniać wymagania i doskonalić skuteczność funkcjonującego w naszej firmie ZSZ jakością oraz bezpieczeństwem informacji, zgodnego z wymaganiami międzynarodowych norm ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2022 jak również standardu R2v3 oraz realizację następujących celów:

  • nieustanny rozwój firmy i umocnienie pozycji na rynku,
  • zdobywanie nowych partnerów handlowych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami,
  • doskonalenie oferty zgodnie z oczekiwaniami stron zainteresowanych,
  • terminowe wywiązywanie się z realizacji zamówień na nasze produkty i usługi,
  • stosowanie zasad etyki biznesowej, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych,
  • dbałość o ciągłość działania opartą o metodykę identyfikacji, szacowania i akceptacji ryzyka związanego z bezpieczeństwem informacji,
  • zapobieganie zdarzeniom dotyczącym bezpieczeństwa informacji oraz w przypadku ich wystąpienia, reagowanie w celu minimalizacji strat,
  • zapewnienie świadomości pracowników w zakresie jakości i bezpieczeństwa informacji, ich wkładu w skuteczność systemu zarządzania oraz konsekwencji niezgodności z wymaganiami ZSZ.

Zasady naszej Polityki są znane każdemu pracownikowi i podlegają nadzorowi najwyższego kierownictwa.

Bydgoszcz, 15.01.2024

Managing Director – Maciej Jakimiec

 

Plik PDF do pobrania: Device Polityka ZSZ jakościa oraz bezpieczeństwem informacji