Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

Kim jesteśmy?

Przez prawie trzy dekady nasza firma nieustannie kształtuje rynek Circular IT w Polsce, stając się liderem w dziedzinie. Jesteśmy pionierami tego sektora, dostarczając Państwu sprawdzone rozwiązania w dziedzinie technologii informatycznych. Naszym celem jest efektywne ponowne wykorzystanie urządzeń komputerowych, aby chronić ograniczone zasoby naszej planety.

 

Nasza misja

Naszą misją w Device jest zrewolucjonizowanie rozporządzania zasobami IT (ITAD) poprzez dostarczanie bezpiecznych, zrównoważonych i opłacalnych rozwiązań, które umożliwiają firmom odpowiedzialne zarządzanie zasobami technologicznymi.


Dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane, minimalizować ilość odpadów elektronicznych i umożliwiać naszym klientom osiągnięcie celów środowiskowych i operacyjnych. Dzięki naszej wiedzy specjalistycznej, innowacyjności i zaangażowaniu staramy się być zaufanym partnerem, który umożliwia organizacjom patrzenie w przyszłość z ufnością.

Dokąd zmierzamy?

Naszą wizją jest przewodzić branży ITAD jako globalnej sile pozytywnej zmiany. Wyobrażamy sobie świat, w którym technologia jest zarządzana w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, w którym dane są chronione z niezachwianym zaangażowaniem i w którym przedsiębiorstwa prosperują dzięki wsparciu zarządzania zasobami IT, które maksymalizuje wartość przy jednoczesnej minimalizacji wpływu na środowisko. Pozostając w czołówce technologii i zrównoważonego rozwoju, dążymy do stworzenia jaśniejszej, bezpieczniejszej i bardziej zrównoważonej przyszłości dla naszych klientów, naszej branży i planety.

Ekologia 

Wybierając poleasingowe produkty Device, przyczyniasz się do oszczędności surowców naturalnych naszej planety. W dzisiejszych czasach podczas produkcji wykorzystuje się m.in. krzem bądź miedz, które wraz z rozwojem technologii i zapotrzebowaniem na rynku na podzespoły komputerowe, mogą doprowadzić do drastycznych niedoborów tych surowców. Zgodnie z zasadami Circular IT, staramy się wykorzystać wszystkie całkowicie sprawne urządzenia, aby zapobiec temu procesowi. 

Sprzęt sprawdzony w 100%

Poleasingowe urządzenia komputerowa są pewnym zakupem. Każde z urządzeń jest indywidualnie sprawdzane i testowane pod kątem wizualnym oraz technicznym. Wszystkie z nich są sprawne i gotowe do działania, baterie w laptopach są wydajne, a matryce w monitorach pozwalają na komfortową pracę.  

Jesteśmy przekonani, że jakość naszych produktów bardzo wysoka, dzięki czemu oferujemy roczną gwarancje, którą możemy rozszerzyć nawet do 3 lat.