Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Jeżeli zastanawiasz się czy jest możliwy zakup niedrogiego laptopa do biura to ten artykuł jest dla Ciebie. Laptopy poleasingowe idealnie wpisują się w wymogi pracy biurowej i kosztują znacznie mniej niż nowy sprzęt. Najważniejsze pytanie jakie należy sobie postawić przed zakupem to do czego przede wszystkim potrzebny jest laptop. Standardowa praca biurowa polega na obsłudze prostych programów biurowych oraz korzystania z przeglądarki internetowej. Wydajność nie jest tutaj najważniejsza. Przeglądarkę internetową, program do obsługi poczty, komunikator oraz arkusz kalkulacyjny nie wymagają dużej mocy obliczeniowej i poradzi z nimi sobie niedrogi laptop poleasingowy.
Czytaj więcej
Najlepsze tanie laptopy w 2021 roku
Rok 2020 zaskoczył nas wszystkich. Dziś wiemy już, że bez dobrej jakości komputerów, laptopów oraz dopasowanych do nich akcesoriów, ciężko sobie poradzić z tym trudnym czasem ciągłego odseparowania. Aby rok 2021 mógł okazać się lepszy, postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę dla tych z Was, którzy chcą bezproblemowo odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Co w niej znajdziecie? Jakie laptopy możemy Wam polecić?
Czytaj więcej

Zbliża się okres świąteczny, a my zastanawiamy się jaki prezent kupić dziecku pod choinkę?

Jeśli nasza pociecha jest już w wieku szkolnym, to dobrym pomysłem może być coś ze
sprzętów elektronicznych. Zastanówmy się czy komputer jako prezent świąteczny, nie byłby
tu doskonałym rozwiązaniem. Wielu z nas na pewno stwierdzi, że jest to zbyt duży wydatek.
My natomiast udowodnimy, że wcale nie musi tak być.

Czytaj więcej
Używany laptop dla dziecka. Jaki wybrać?

O czym należy pamiętać podczas zakupu sprzętu komputerowego dla najmłodszych? 

Wybór pomiędzy laptopem a komputerem stacjonarnym nie jest łatwy i zleży od bardzo wielu czynników. W przypadku samych tylko preferencji najmłodszych użytkowników nie ma jednak żadnych wątpliwości – laptop zdecydowanie wygrywa dzięki małym gabarytom, niskiej wadze i możliwości używania go praktycznie w dowolnymi miejscu. Czy jednak aby na pewno to właśnie laptop jest dla dziecka najlepszy rozwiązaniem? W jakich sytuacjach dobrym wyborem będzie laptop używany? Sprawdźmy! 

Czytaj więcej
Wpływ covid-19 na rynek sprzętu poleasingowego
Pandemia korona wirusa objęła już cały świat. W Polsce z dnia na dzień mamy coraz wyższy przyrost zarażonych osób, co niestety nie wpływa optymistycznie na dyrektorów szkół, przedsiębiorców czy też pracowników. Ryzyko zakażenia jest na tyle wysokie, iż rząd rozważa wdrożenie niektórych restrykcji z początku marca, kiedy to miał miejsce lock down. Bojąc się „powrotów do domu”, wielu przedsiębiorców już teraz przygotowuje się do przeniesienia swojego biznesu do Internetu, rozpoczynając pracę zdalną. Podobnie też szkoły. Niektóre placówki oświatowe już rozpoczęły naukę zdalną. Taka sytuacja ma negatywny, jak również i pozytywny wpływ na rynek elektroniki, która to wydaje się być jednym ze sposobów na dalsze prowadzenie działalności w domowych pieleszach.
Czytaj więcej
Jaki laptop gamingowy?
Coś dla miłośników Farming Simulator 17 oraz Rocket League lub osób dopiero chcących rozpocząć swoją przygodę z tymi popularnymi na całym świecie grami komputerowymi. Podpowiadamy, co to za gry, jakie wymagania techniczne stawiają przed komputerami oraz jaki laptop w niskiej cenie z pewnością podoła tym dwóm symulatorom.
Czytaj więcej
Jaki kupić laptop dla fotografa do obróbki zdjęć?
Zawód fotografa wymaga pewnej mobilności. Przemieszcza się on dużo w ramach swojej pracy. Często potrzebuje, po wykonaniu danej sesji zdjęciowej, dokonać szybkiego jej podglądu i nanieść jakieś poprawki. Mając do dyspozycji w danym momencie odpowiedni sprzęt, wykonuje to na bieżąco. Nasuwa się jednak pytanie, jaki laptop dla fotografów będzie odpowiedni? Mówimy tu o laptopie, gdyż sprzęt ma być mobilny, tak samo, jak i wykonywana profesja. 
Czytaj więcej