Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Monitory

( ilość produktów: 14 )

Odpowiedni monitor jest kluczowym elementem wygodnej pracy przy komputerze. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór poleasingowych monitorów z roczną gwarancją. Wśród nich znajdziecie produkty firm t.j. Acer, HP, Dell, Eizo oraz Fujitsu, które są w naszej opinii markami przewodnimi.  

Monitory poleasingowe – Device 

Monitor w codziennej pracy biurowej odgrywają kluczową rolę. Na rynku znajdziecie wiele interesujących ofert, lecz mało która jest w stanie dorównać korzystnym cenom oraz wsparciu środowiska w taki sposób, jak robimy to my. W naszej ofercie znajduje się wiele monitorów poleasingowych, które spełniają oba podane kryteria. Znajdują się w tak znane marki t.j. Acer, Dell, Eizo, Fujitsu czy HP, które znane są ze swojej niezawodności i długotrwałości. Dzięki nam otrzymują drugie życie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić wiele surowców naturalnych. 

Matryce mają znaczenie! 

Matryce w monitorach mają do zaoferowania wiele zmiennych, które należy wziąć pod uwagę podczas ich wybory. W naszej ofercie mamy ich 3 rodzaje. 

Pierwszą z nich jest matryca IPS. Ten wariant zapewnia wysoką jakością obrazu. Mowa tu o dużym zakresie kontrastu, dobremu odwzorowywaniu braw oraz szerokiemu kątowi widzenia. Monitor z matrycą IPS jest polecany głównie osobom, które w swojej pracy muszą obcować z kolorami każdego dnia, stąd polecić je można grafikom i osobom, którym zależy na wysokiej gamie kolorystycznej. Monitory IPS mają stosunkowo wysoki czas reakcji, przez co nie poleca się ich osobom, którym zależy na płynności.  

Monitory z matrycą TN są wersją budżetową, która idealnie potrafi wpasować się do miejsc, w których nie są wymagane wysokie parametry sprzętowe. Mają wysoki czas reakcji oraz stosunkowo niską cenę, które mogą sprawdzić się jako monitory biurowe bądź monitory do użytku domowego. Warto się nad nimi zastanowić, jeżeli gramy w gry komputerowe, ale nie chcemy wydawać na nie dużych pieniędzy. Nie poleca się tego rozwiązania w przypadku, gdy zależy nam na wysokiej jakości odwzorowywanego obrazu.  

Monitory z matrycą VA są idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają rozwiązania pomiędzy matrycą IPS a matrycą TN. Jej parametry idealnie spełnia wymagania osób, które chcą mieć dobrą jakość ekranu i wysoki czas reakcji. Z tego powodu można uznać je za monitory dla grafików, którzy mogą odczuwać większy komfort w przypadku idealnego balansu między płynnością a jakością. Monitory VA są opcją zdecydowanie wartą przemyślenia. 

Połysk czy mat? 

To pytanie jest ważne w kontekście do zastosowania naszego monitora, jak i naszego budżetu.  

Powłoki matowe są często wykorzystywane w przystępnie cenowych monitorach poleasingowych. Ich właściwości pozwalają na komfortową pracę za sprawą niskiego odbijania światła. Monitory z matowym ekranem są opcją głównie dla osób, które mogą być narażone na zbyt duże natężenie światła.  

Powłoki błyszczące są opcją dla osób, które mają wysokie wymagania pod względem odzwierciedlania kolorów. Bez wahania można je nazwać monitorami dla grafików, gdyż mogą znajdować zastosowanie właśnie tam. Ich największym problemem jest odbijanie światła, które może być niezmiernie niekomfortowe w przypadku pracy w prześwietlonym pomieszczeniu bądź pracy przy oknie. 

Powłoki półmatowe są balansem pomiędzy oboma rodzajami powłok. To rozwiązanie może sprawdzić się jako monitor do pracy, który sprosta oczekiwaniom osób, pracujących w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu. 

Na co zwrócić uwagę? 

Pierwszym elementem jest przekątna monitora. Jeżeli chcemy kupić monitor do nauki, zdecydowanie wystarczy monitor 24”. Monitor do pracy warto wybrać w zależności, czym się zajmujemy. Monitor dla grafika bądź do biura powinien być raczej większy. Tu polecamy monitory 27”.  

Rozdzielczość monitora również ma znaczenie. Czasami warto zastanowić się, czy nasz poleasingowy monitor nie potrzebuje większych rozdzielczości. Przed zakupem warto przemyśleć, czy w pracy nie potrzebujemy więcej przestrzeni bądź wyraźniejszego obrazu. 

Kolejnym aspektem są złącza, które dany monitor posiada. Nie każdy monitor można podpiąć do każdego komputera. Przed zakupem warto sprawdzić, czy monitor posiada gniazdo odpowiadające urządzeniu, z którym ma współpracować. 

Gwarancja jakości 

Jesteśmy firmą, która od lat sprzedaje markowy sprzęt poleasingowy. Znamy się na tym i wiemy, jak bardzo ważne jest to dla środowiska. Kupując od nas monitor, dostaniesz gwarancje na produkt, pełne potrzebne okablowanie oraz możliwość dostosowania go do Twoich potrzeb. Nasza gwarancja obejmuje również serwis “door-to-door”, dzięki któremu podczas usterki kurier przyjedzie po Twój monitor, my następnie go naprawimy bądź wymienimy i przyślemy go z powrotem do Ciebie.  Jeżeli nadal zastanawiasz się nad ich jakością, zawsze możesz sprawdzić nasz poleasingowy monitor, a gdy nie sprosta Twoim oczekiwaniom, możesz zwrócić go w okresie 30 dni bez podania przyczyny. W sytuacji, gdy wahasz się, który monitor sprosta Twoim potrzebom, skontaktuj się z nami.